سرخابی ها مقابل آقای گل ها

ساخت وبلاگ
چکیده : وصال روحانیهفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور طی امروز و فردا با انجام 8 بازی برگزار می شود. هفته ای ... با عنوان : سرخابی ها مقابل آقای گل ها بخوانید :
 گل ها

وصال روحانی
هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور طی امروز و فردا با انجام 8 بازی برگزار می شود. هفته ای که پرسپولیس را به نبرد با تیم قعرنشین جدول در مشهد می فرستد و استقلال را در تهران مقابل علی دایی قرار می دهد.
جذابیت های رویارویی سرخ ها با عنایتی
تساوی بدون گل هفته پیش پرسپولیس با نفت تهران نشان داد که مهار حمله وران پرسپولیس حتی در تهران غیرممکن نیست و شاید دلخوشی رضا عنایتی، سرمربی مشکی پوشان در مسابقه روز جمعه این تیم با پرسپولیس در مشهد و با داوری پیام حیدری همین مسأله باشد و اینکه این «آقای گل مربی شده» سابقه دو مقطع عضویت در استقلال را دارد، طبعاً بر جذابیت های این مسابقه می افزاید؛ او سابقه 7 بار گلزنی برابر قرمزها را دارد. برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین دیروز شاگردانش، مردان مسافر به مشهد را که پنجشنبه راهی آن سامان می شوند، معرفی کرد اما مشکل او، این است که شجاع خلیل زاده و محسن مسلمان سه اخطاره شده اند و در این بازی غایبند و بشار رسن نیز که در حال همراهی تیم ملی امید عراق است، به این دیدار نمی رسد. با این حال، قرمزها می دانند پس از توقف پر سر و صدا مقابل نفت که طی آن به ادعای سرمربی کروات آنها سه پنالتی پرسپولیس نادیده گرفته شد، فقط یک پیروزی در مشهد می تواند هواداران آنها را شاد کند. مشکی پوشان نیز به لطف بی شکست ماندن در هر دو دیدار آخرشان، بازی بعد از ظهر جمعه را با روحیه ای خوب شروع خواهند کرد.
سیدحسین حسینی رکورد می شکند؟
بخشی از حواس آبی های تهرانی در دیدار عصر جمعه شان با سایپا در ورزشگاه آزادی (و با قضاوت موعود بنیادی فر) متمرکز بر رسیدن یا نرسیدن سیدحسین حسینی، دروازه بان جوان شان به رکورد گل نخوردن ...

اخبار پیشنهادی:

سرخابی ها مقابل آقای گل ها
...
نویسنده : مدیریت سایت بازدید : 9 تاريخ : پنجشنبه 21 دی 1396 ساعت: 4:20