آقای گل جهان قربانی را نارنجی می کند

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، در لحظات پایانی دیدار دیروز تیم هایاستقلال تهران و سایپا پس از آن... با عنوان : آقای گل جهان قربانی را نارنجی می کند بخوانید :
 می کند

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، در لحظات پایانی دیدار دیروز تیم هایاستقلال تهران و سایپا پس از آنکه علی قربانی فوتبالیست کسلیانی مازندران موقعیت عالی گلزنی را از دست داد، لحظات سختی برایش پدید آمد.
هواداران استقلال که انگار مقصر تساوی جمعه استقلال مقابل سایپا را علی قربانی می دانستند، شعار های تندی علیه او سر دادند و خواستار اخراجش شدند.
شفر پس از بازی به شعار ها واکنش نشان داد و گفت: مطمئن هست علی به زودی بهترین گلش را می زند.
علی دایی گلزن برجسته ایران و جهان و سرمربی تیم فوتبال سایپا هم در واکنش به انتقادات تند استقلالی ها گفت: اگر استقلالی ها قربانی را نداشتند، آن سه ضربه سر را هم نمی زدند، همین امروز این بازیکن را می خواهم.
قربانی یک گل به سپاهان زد و استقلال دیگر او را به ما نداد و گرنه دو سال است من دنبال علی قربانی هستم. او استعداد بالایی دارد.
از هواداران استقلال بپرسید اگر قربانی را نداشتند همان ۲-۳ ضربه سری که به دروازه ما با این بازیکن زدند، فرصت گل دیگری داشتند؟ قربانی بازیکن بزرگی است.
دوست دارم او در تیم من باشد اگر استقلال او را نمی خواهد با کمال میل او را به خدمت می گیرم.
نام قربانی قبلا هم در فهرست اخراجی های استقلال بود، از سوابق اخلاقی این مهاجم تیم تهرانی می توان به نشان دادن تمثال شهید سوادکوهی مدافع حرم روح الله قربانی پس از به ثمر رساندن گل نام برد.
این مهاجم فوتبال کشور از روستاهای منطقه کسیلیان زیراب، به تیم پایتخت نشین رسید و مورد توجه علی دایی مربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس تهران قرار گرفته است.

اخبار پیشنهادی:

آقای گل جهان قربانی را نارنجی می کند
...
نویسنده : مدیریت سایت بازدید : 13 تاريخ : دوشنبه 25 دی 1396 ساعت: 10:59